Індивідуалізація харчування: шлях до кращих можливістей

Зі свого досвіду, поки не встановив причини і не покинув їсти молочне, яєць та курки, які їдять всі.. проте не всі добре сприймають, жорстоко хворів та втрачав працездатність, просто, ми всі недообстежені.

Два роки чистого веганства за ініціативою лікаря згадую, із вдячністю. Через два місяці вже мав кращий стан шкіри та зовсім інший рівень креативності, пішли застуди, але, звісно, без ідеалізації, це життя, проте певні проблем вирішив.

Пішов з цього харчування знову-таки за ініціативою лікаря через спроби активних спортивних навантажень, де потрібно було дещо інше харчування.

Проте… Останнім часом існує певна глобальна тенденція промолочних кампаній. Взагалі, люди настільки керовані різними комунікаційними кампаніями, що інколи, брак критичного мислення долає всі безпечні для людей межі, і стає причиною втрат одних, “заробітків” інших.

А має бути… кампанія за індивідуалізоване харчування, зокрема для дітей та школярів у школах. А також формування культури відмови від інтрузивного нав’язування свого способу життя іншим, бо їм може бути недобре. Бо саме неврахування індивідуальних особливостей організму, яке можливе, виключно через завчасне обстеження на наявність харчових алергій та інших критичних обмежень, веде до формування хронічних захворювань і втрати індивідуального потенціалу людини, соціального, творчого, економічного.

Усіх досі намагаються уніфікувати, як і раніше: чому всі палять, а ти – ні, чому всі їдять морозиво, а ти – ні, чому всі їдять, роблять, … (потрібне додати), тож… робимо висновки, і – дбаємо про себе, близьких, та #лупаймосюскалу *

#denisradiuk #denissays

_ _ _
* – важливе, дисклеймер: написане є виключно висловлюванням мого досвіду і не є медичною рекомендацією, відповідно з одного боку, звертайтеся до лікаря і відповідних фахівців, з іншого боку, будь-які професійні претензії таких фахівців будуть відкинуті або ігноровані, проте конструктивні думки, звісно ж, приймаються.